AKTIVITY V OKOLÍ

Po kliknutí na obrázek budete přesměrováni.

Vinný region

Jižní Morava je známá pro své všudypřítomné vinice a vinné sklípky.
Vyzkoušejte například rodinné Vinařství Šilinek či některé další.

AQUALAND MORAVIA

Zábavné aquacentrum s více než 20 tobogány a skluzavkami s délkou více než 1,7 km. Venkovní vodní atrakce Abbys a Boomerango, tobogány U-Wave, Supercrater, Wild River nebo Yellow Crash. Pro děti dětské bazény a skluzavky, bazén s atrakcemi (skákadla, šplhací sítě nad vodou, bublinkovače nebo chrliče)

Památky a příroda

Navštivte blízké  památkové zóny, jako je Lednicko-Valtický areál, Janův Hrad, Mikulovský zámek a jeho historické centrum, Dívčí či Sirotčí hrady na Pavlovských vrších a mnohé další.

ATC MERKUR


Zažijte paintballovou bitvu, vyskočte až k nebi na sportovních trampolínách nebo si třeba půjčte kajak či elektrokolo a vyrazte do okolí. Na své si přijdou i milovníci vodních radovánek s dobrodružnější povahou. Nabízíme možnost vyzkoušet windsurfing nebo kiteboarding a mnoho dalších atrakcí. Vstup do kempu je zpoplatněn dle ceníku kempu.

Plavby - Pálava

Užijte si plavbu po Horní Novomlýnské nádrži buď jen jako turista nebo zde můžete posedět na terase či u baru se sklenkou vína.

TRASA:
- ATC Mercur (vstup zdarma 15min před vyplutím)
   >>>>  Pasohlávky
- Vyhlídková plavba

Cykloturistika

Jižní morava a její roviny a mírně zvlněná krajina je jako stvořená pro cyklovýlety ba dokonce je zde nespočet vinných stezek. V AC Merkur si lze zapůjčit dokonce i elektrokola.